Milí žáci,

i v tomto novém školním roce  2018/2019 se naše škola bude zúčastňovat recyklačního programu  RECYKLOHRANÍ  aneb UKLIĎME SI SVĚT.

Sběr vybraných odpadů bude stále pokračovat. Připomenu místa a organizaci sběru:

1)      použité baterie ( sběrná nádoba je umístěna vedle nápojového automatu v 1. poschodí)

2)      laserové tonery a inkoustové cartridge ( sběrná nádoba je také umístěna vedle nápojového automatu v 1. poschodí)

3)      drobná elektrozařízení  ( sběrná nádoba je zatím umístěna v kabinetu přírodopisu a matematiky)

Nezapomeňte opět nahlásit  množství přinesených odpadů učiteli přírodopisu.

Čekají nás i další aktivity, např. výjezdní program pro II. stupeň ZŠ na téma Recyklace vody, půdy a vzduchu, nové kapitoly EKOABECEDY, napsání článku o našich aktivitách v regionálním tisku (Libčické noviny), plnění bonusových úkolů.

V minulém školním roce jsme našimi aktivitami získali 250 bodů. V tomto novém školním roce přibudou určitě další. Ty pak proměníme v hodnotné  dárky pro naši školu.

Koordinátorka  projektu  Mgr. Věra Reslerová