ŠVP – Hrachov

Vážení rodiče,

agentura Starline, která zajišťuje ŠvP pro naši  školu nám vzhledem k současnému stavu nabídla přesunutí konání pobytu  z května  na září (15 – 21.9) příštího školního roku. Vy jako rodiče jste byli o tomto informováni a mohli jste se rozhodnout, zda využijete tento termín. Vzhledem k Vašemu zájmu, jsme  tento termín u  agentury  potvrdili. Učinili jsme tak nejen na Vaše přání, ale i s přihlédnutím  k tomu, že tento pobyt bude vhodný pro stmelení kolektivu dětí jednak vzhledem k současné situaci tak i k nastávajícím letním prázdninám  a příchodu nových žáků do některých ročníků. Bude to pojato jako adaptační pobyty s dopolední výukou a následným odpoledním programem.

Kompletní informace a potřebné dokumenty  ke škole v přírodě obdržíte během června.

Vzhledem k tomu, že tato ŠvP je náhradním termínem bude v harmonogramu na příští školní rok uvedena možnost dalšího pobytu pro  všechny děti na přelomu května a června 2021 (i  pro ty co se zúčastní pobytu v září). Rodiče budou o této  akci informováni během září až října 2020 prostřednictvím třídních učitelů svých dětí.

Prosíme Vás o odeslání přihlášky do středy 24.6.2020 na email: SVP@skola.libcice.cz

Přihláška ke stažení ZDE

Děkujeme Vám za spolupráci.