Menu
Základní škola Karla Hašlera
Základní škola Karla Hašlera

Škola v přírodě

Škola v přírodě  1

Deník ze školy v přírodě - sledujte aktuální dění z Doks

Den první

Autobusy s dětmi dorazily v pořádku, děti procházejí zdravotním filtrem a chystají se na oběd - guláš s těstovinami. Proběhlo ubytování všech a úvod do her na motivy divokého západu. 

Do sekce fotogalerie bylo přidáno album Škola v přírodě, kam budou denně přibývat nové fotografie. 

Den druhý 

Dnes po snídani děti čekaly první dopolední aktivity a to lukostřelba, zorbing a souboj v pistolkách.  Po obědě a poledním klidu se kovbojové pustili do hledání lidských šachů v podobě postav z divokého západu. Všichni úkoly splnili a za odměnu kterou získali, nakoupili jednotlivé třídy první domečky na stavbu svého westernového městečka. Zítra čeká děti z prvního stupně návštěva Muzea Čtyřlístku a druhý stupeň se vrhne na rafty a pokusí se zkrotit divokého býka.

Den třetí 

Dnes ráno nás chvíli potrápilo počasí, které se ale nakonec umoudřilo, a tak mohly dnes pokračovat naplánované aktivity. První, druhé a třetí třídy se dnes seznámily se čtyřmi kamarády s Třeskoprsk a ostatní krotili divokého býka, což se jim nakonec podařilo. V odpoledním programu na první stupeň čekali divocí mustangové a druhý stupeň hledal a zatýkal nebezpečné bandity. Na závěr dne je pro všechny připravená diskotéka.

Den čtvrtý 

Dopoledne opět probíhaly různé aktivity, po obědě děti zašly k bankéři, kde své těžce vydobyté dolary vyměnily za domečky do svého městečka. A protože každý správný kovboj se nebojí, tak i ti naši museli v noční hře ukázat svoji statečnost a odvahu. Nutno dodat, že všichni uspěli na jedničku. A za odměnu na ně čekalo překvapení v podobě nočního ohnivého vystoupení.

Den pátý

Dnes si děti užily výlet do ZOO Liberec, po výletě pro ně byl připraven táborák s opékáním buřtů.

Den šestý 

Dnes se děti vydaly po indiánské stezce, kde plnily úkoly. Následovala konečná dostavba městeček, které se po večeři vyhodnocovaly. Pak došlo na jednotlivá vystoupení tříd v country tancích. A na závěr super dne bylo pro děti připraveno překvapení v podobě ohňostroje.

 

 

 

 

 

 

Datum vložení: 11. 6. 2022 11:23
Datum poslední aktualizace: 17. 6. 2022 6:10
Autor:

Aktuality

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Svátek a výročí

Svátek má Petra

Ovoce do škol

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1
1
2 3 4

Předpověď počasí

dnes, středa 17. 8. 2022
skoro jasno 32 °C 19 °C
čtvrtek 18. 8. slabý déšť 33/20 °C
pátek 19. 8. déšť 28/18 °C
sobota 20. 8. slabý déšť 22/18 °C

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Když je v srpnu ráno hodně rosy, mají z toho radost vosy.

Pranostika na akt. den

Udělá-li se v srpnu deštivo, prší med a dobré víno.