Základní škola Karla Hašlera

Zápis do 1. třídy školního roku 2024/2025

Elektronická přihláška k zápisu:

Volné pracovní pozice

Hledáme nové kolegy/ně:

  • pedagoga/pedagožku pro 1. stupeň
  • pedagoga/pedagožku pro 2. stupeň pro výuku českého jazyka, anglického jazyka a matematiky
  • asistenta/asistentku pedagoga
  • uklízečku
  • hospodářku a asistentku vedení školy

Nabízíme:

  • smysluplnou práci a prostor pro vlastní realizaci,
  • podporu vedení školy v profesním rozvoji
  • milý kolektiv a přátelské prostředí,
  • příspěvek na stravování a rekreaci (FKSP),
  • možnost párové výuky a mentorské podpory
  • participaci na směřování školy
  • výhledově možnost získání služebního bytu

Očekáváme:

  • lásku k vlastnímu předmětu a respekt k těm ostatním,
  • partnerský přístup k dětem, rodičům i kolegům a nenásilné řešení problémů,
  • zájem o rozvíjení vlastních pedagogických dovedností
  • schopnost motivovat žáky k vlastnímu rozvoji,
  • odpovědnost a aktivní přístup, smysl pro týmovou spolupráci

Nástup od října 2023 nebo dle domluvy. Životopis, prosím, pošlete na talpova@skola.libcice.cz.

Mgr. Martina Talpová
ředitelka školy

Hledáme uklízečku pro školní družiny a školní jídelnu

  • úvazek 0,7
  • nástup možný ihned
  • pro více informací volejte 773794446 nebo piště na svarc@skola.libcice.cz (Michal Švarc, MBA)

Hospodář/ka a asistent/ka vedení školy:

Náplň práce:

  • správa dokumentů a jejich elektronická evidence

  • příprava podkladů pro fakturaci

  • komplexní správa poštovní agendy včetně datové schránky

  • administrace školní agendy včetně správy a objednávek školních a kancelářských potřeb

  • vedení pokladny s hmotnou zodpovědností

  • správa cestovních příkazů

  • organizace schůzek

  • správa kanceláře

  • podpora ředitelky a vedoucího provozu školy

Nabízíme:

  • milý kolektiv a přátelské prostředí

  • zaměstnanecké benefity

  • stabilní zaměstnání na poloviční úvazek

  • prostor pro kreativitu

Očekáváme:

  • výborné organizační schopnosti

  • zkušenost v oblasti administrativy, zvláště mzdové či personální

  • přátelský přístup k dětem, rodičům i kolegům a nenásilné řešení problémů

  • odpovědnost a aktivní přístup

  • smysl pro týmovou spolupráci

O škole

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Svátek a výročí

Svátek má Marcela

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10
1
11
1
12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Předpověď počasí

dnes, sobota 20. 4. 2024
déšť se sněhem 6 °C 1 °C
neděle 21. 4. polojasno 9/-2 °C
pondělí 22. 4. zataženo 9/0 °C
úterý 23. 4. oblačno 11/-1 °C

Východ a západ slunce

Slunce vychází:5:56

Slunce zapadá:20:06